Барам работници за во Австрија
999 €
29.10.2022 18:51

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Општи работни места

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Нудам повише видови на работа во Германија со Европски документи ( Бугарски и Хрватски пасош или лична карта - постојан престој ) но може и со Македонски пасош вадиме Бугарска виза .
ИТНО МИ ТРЕБААТ :
- Троица Ѕидари ;
- Троица Кнауф мајстори
- Плата од 2500 до 3000 €
- ПЛАТЕН СМЕШТАЈ И ПРЕВОЗ ДО И ОД РАБОТА
ИНФОРМАЦИИ САМО НА ТЕЛ. 071239210
Или на viber . 071239210 САМО ОВОЈ БРОЈ

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

AS
Потврден огласувач
071363263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам