1 / 7
Italjet Diablo 80cc Mallosi MHR Ducati Replica
1.000 €
1.001 €
25.06.2022 18:09

Кичево

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2016

Модел:

Diablo Italjet

Километри:

5000

Full Malossi 80cc klip cilinder dekla !
sportski izduv dosta zvuk ima
racki baracuda
Trajno Registracija ednush
Mk dokumenti
Prevod odma 2 gazda
7500km pominati
Max speed 90

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Schaziman
Потврден огласувач
070529017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам