1 / 4
Sony PlayStation 2
1 €
25.09.2021 13:00

Куманово / Куманово

Sony PlayStation 2
Нечипуван од УСА со сите потребни кабли ои додатоци
Два Контролери
60 оригинални игри

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2

Се продава од:

Ирфан
Потврден огласувач
070543326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам