1 / 12
OPEL AGILA 1.0 BENZIN 2009GOD NOV UVOZ
3.200 €
15.10.2021 08:46

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Agila

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

❗️OPEL AGILA 1.0 BENZIN 2009GOD ❗️

📞📞📞077-763-789📞📞📞 CENA 3200€
❗️138.000KM❗️PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA❗️

OPREMA:
-KLIMATRONIK
-MOTOR NA LANCE
-SERVO
-KOZEN VOLAN SO KOMANDI
-NOV AKUMULATOR
-CENTRALNO SO DALECINSKO
-ESP
-ABS
-BORD KOMPJUTER
-10 X AIR BEG
-ELEKTRIKI NA PROZORI
- NOVI GUMI
- METALIK PRVA BOJA
KOLATA E DONESENA OD ITALIA CARINETA PLATENO SE DO REGISTRACIJA❗️

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Alen
Потврден огласувач
077763789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам