1 / 5
Opel Corsa Van
2.900 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.01.2022 10:47

Струмица / Струмица

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2009

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e odlicno socuvana 1.3
Cenata e bez ddv

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Stefan
Потврден огласувач
075 293 103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам