1 / 3
mebel za detska soba-детска соба-мебел
5.500 МКД
Со вклучен ДДВ
07.08.2022 00:54

Аеродром / Скопје

Продавам мебел за детска собa.
Биро со дел за закачалки и еден рафт од десната страна и дел со полици и затворено плакарче од лева стана.Полици над биро.
димензии на елементот 195х50х185 д/ш/в
и плакар целиот со полици на последната слика со димензии 55х30х190 .
Вкупно 5 елементи
Цена само 5500 денари.
тел.за контакт 070 341 487 може и порака на Viber

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Останато

Се продава од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
070341487
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам