1 / 8
Citroen C3
2.500 €
15.10.2021 21:03

Ѓорче Петров / Скопје

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

SE prodava Citroen C3 vo odlicna sostojba.voziloto ne e od uvoz nie go poseduvame 12-13 godini.registrirano nspraven e redoven servis pred 2000 km (ulje filtri)plus smeneto e predni diskovi plocki smeneto e prednica komplet.ima Klima servo abs elektrika na prozori poseduva I zimski gumi,islkucitelno mala potrosuvacka vo grad 5l na 100 km.pogodno e za vozaci pocetnici.se prodava poradi potreba od pogolemo vozilo.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

brane
Потврден огласувач
070343122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам