1 / 9
PRZO AVTO KOMPLEKS - AGUSTE F4 312 -
По Договор
11.12.2022 16:01

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Спортски

Година:

2007

Модел:

AGUSTA F4 312

Километри:

10000

1000RR / 998 SM3 / 134 KW / 182 KS / 10.900 KM

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

PRZO AVTO KOMPLEKS-Bitola
ul.Sheralti br.4
Потврден огласувач
070207336
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам