1 / 11
Se prodava namesten stan vo Cevahir
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2021 21:31

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

62 m²

Греење:

Централно

Спрат:

14 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2018

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

1615 br. 22

Се продава комплетно наместен трособен стан во Џевахир, населба Аеродром на 14-ти кат, со ориентација на 3 страни Југ-Исток-Север.
Централно греење, ладење и топла вода на принцип топлински пумпи.
- Дневна со кујна и трпезарија
- Две спални
- Бања
- Две паркинг места на -1

ЦЕНА
Со едно паркинг место 74000 евра.
Со две паркинг места цената е 77000 евра.


Горан - 077 600 485
Јосиф - 078 290 983

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Јосиф Митков
Потврден огласувач
078290983
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам