1 / 6
Parcela od 3217m2 vo Leshok
40 €
31.08.2022 08:33

Тетово / Тетово

Квадратура:

3217 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava parcela vo selo Lešok.
Parcelata ima vkupna površina od 3217m2.
Istata e vo gradežen reon i ima pristap do voda, struja i pat.
Cena: 40 evra/m2.
Za povekje informacii, obratete se na:
Filip 077641410
Stefani 071345955
Šifra: 0512721

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodavaat dve katastarski parceli na Kale

20000 €

Parcela od 500m2 vo selo Brvenica

30 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам