1 / 12
Se Prodava kuka so plac od 500m vo Brvenica
40.000 €
10.06.2022 11:12

Тетово / Тетово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

500 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

430 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Brvenica

Se prodava odlicna kukja vo Brvenica ,
Kucata e vo super sostojba i golem dvor.


Dvor: 430m2
Vkupno plac: 500m2


*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Kuka 250m2 so 3 lokala i sprat vo Tetovo

360000 €

Se prodava kukja vo Tetovo

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам