1 / 4
Parcela od 1947m2 vo selo Tearce
5 €
04.12.2021 09:39

Тетово / Тетово

Квадратура:

1974 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava parcela – niva vo selo Tearce.

Nivata ima vkupna kvadratura od 1974m2 i istata e so dimenzii 12 metri široka i 106 metri dolga.

Cena: 5 evra/m2.

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 0512321

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava gradežna parcela vo selo Vratnica

35 €

Se prodava gradežna parcela pozadi fabrikata Teteks

130 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам