1 / 7
Se prodava kuka so plac od 431m2
99.999 €
20.05.2022 18:15

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

431 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Pevcina

Se prodava kukja vo naselba Pevcina.

Kucata e na tri kata,plus podrumi i garazi.Ima i ubav i ureden dvor.


Dvor: 300m2
Vkupno plac: 431m2
Vkupno stanben prostor: 258m2


*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kuca vo Tetovo

259999 €

Se prodava kuka so plac od 758m2

230000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам