1 / 5
Се продава Xiaomi Redmi Note 7 Pro
5.500 МКД
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.09.2021 20:03

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Xiaomi

Модел:

Redmi Note 7 Pro

Боја:

Blue

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Се продава Xiaomi Redmi Note 7 Pro
Рам 4gb
Ром 64gb
Камера 48mp
Батерија 4000mAh
Цена 6500(не е фиксна)
Повеќе информации на 077817968 или во инбокс.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077817968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам