1 / 8
Kotel na cvrsto gorivo
300 €
28.11.2021 09:51

Тетово / Тетово

Kotelot e dobro socuvan, koristen samo 2 sezoni, proizvodstvo VRANSKO SLOVENIJA, 40kw.raboti besprekorno.
TELEFON ZA KONTAKT 070 263 456 NIKOLA

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Парно греење

Се продава од:

Potok
Потврден огласувач
070695781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам