1 / 11
Alfa 147 delovi 1.9 jtdm 140 ks
11 €
02.02.2023 11:23

Велес / Велес

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se shto vi treba za alfa 147 103kw
1.9 jtdm

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077590860
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам