1 / 5
Lanos na delovi
10 €
07.02.2023 20:18

Битола / Битола

Марка:

Daewoo

Модел:

Lanos

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Lanos na delovi...Poveke informacii na telefon
Rade 078232572

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078232572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам