1 / 3
Opel Astra 1.7
10 €
07.02.2023 20:18

Битола / Битола

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Opela Astra 1.7 na delovi
Rade 078232572

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078232572
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам