1 / 2
Placevi KRIVA PALANKA
5 €
17.03.2022 17:33

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Placevi KRIVA. PALANKA POGODNI ZA KUKI VIKENDICI PLACOT E POGODEN ZA FOTOVOLTAICI CEL DEN E NA SONCE

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
076282460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам