1 / 1
PLAC SELO TLMINCI KRIVA PALANKA
7 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.03.2022 17:34

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Plac selo Tlminci KRIVA PAlANKA POGODEN ZA VIKENDICA OVOSTARNIK VODA STRUJA VEDNAS DO KRIVA REKA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
076282460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам