1 / 4
LED SIJALICI
200 МКД
11.09.2021 22:27

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

PRODAVAM LED SIJALICI 200 DENARI KOMAD ,TELEFON ZA KONTAKT 070 239 561,JAVUVANJE POSLE 13 CASOT.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Alenksandar Donevski
Потврден огласувач
070427227
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам