1 / 10
Delovi Citroen C3 1.4 75ks Pluriel
1 €
25.10.2021 10:22

Виница / Виница

Марка:

Citroen

Модел:

C3

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Златна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

D e l o v i

Citroen C3 1.4 75ks model Pluriel

077 873 777

Voziloto e 100% Funkcionalno

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

_____
Потврден огласувач
077873777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам