1 / 12
MIKROFON MICROPHONE BETA 58A
По Договор
26.12.2021 22:08

Кичево

SE PRODAVA MIKROFON BETA 58A
VO ODLICNAA SOSTOJBA NE E MNOGU KORISTEN... SKORO NOV !

📞 078 842 928

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

00000
Потврден огласувач
078842928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам