1 / 2
Huawei Watch GT 2 LTN-B19/DAN-B19 - 42m ekran so ramka
2.500 МКД
15.01.2022 01:28

Тетово / Тетово

Ekran za Huawei Watch GT 2 LTN-B19/DAN-B19 so ramka nov nekoristen.

Povekje info na tel/viber 078933587

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Паметни часовници - Smartwatch

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
078933587
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам