1 / 1
Streaming microphone RADIUM
3.000 МКД
11.05.2022 08:42

Карпош / Скопје

Се продава стриминг микрофон со држач
Модел: RADIUM 400 STUDIO MICROFONE

Категорија: Компјутери / Геминг и Дотатоци за Геминг / Streaming - Веб камери, Микрофони, Oсветлување

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
071391158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам