1 / 3
Aprilia AF1 125cc 1990
1.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.10.2022 20:19

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Aprilia

Вид:

Спортски

Година:

1990

Модел:

AF1

Километри:

25000

Se prodava Aprilia AF1 125cc, 2 taktna, so novi gumi, so ispravni dokumenti. Ispravna masina vo odlicna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dino
Потврден огласувач
078271238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам