1 / 4
Kipper sandak
1 €
12.09.2021 12:31

Скопје Центар / Скопје

Zdrav so dobri stranici I komplet sistem za kipanje dugacok 4m sirok 2.35

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Edis
Ul. Ordan copela
Потврден огласувач
070796601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам