1 / 10
Cronics Stone FS 26er full suspension 18"
540 €
03.06.2022 16:03

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

18 "

Се продава Cronics Stone Fs 26er целосно сервисиран во беспрекорна состојба, нови гуми Continental XKing 2.4, седиште SelleRoyal, колце+стем+тимон Ritchey, преден амортизер RockShox Tora, заден амортизер RockShox Fusion, комплет опрема Shimano DEORE XT, погон 3x10.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

S
Потврден огласувач
075282180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам