1 / 7
Se prodava pezonceto
3.000 €
02.11.2021 12:23

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Peugeot

Модел:

407

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodadeno

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070337193
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам