1 / 8
Детски кревети
6.000 МКД
Цената е фиксна
03.10.2021 13:00

Куманово / Куманово

Продавам два детски кревети со две фиоки,работна маса, полица и тепих. Сите со во одлична состојба.

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава од:

ANI
Потврден огласувач
078255753
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам