1 / 4
wifi bezbednosna kamera
1.400 МКД
06.11.2021 21:52

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nova bezbednosnaa kamera so wifi, senzor za dviženje, ima možnost za snimanje i skladiranje na memoriska kartička. Kamerata e nova otpakuvana e samo za oglasov. Ja prodavam bidejki mi e pratena po greška i ne sakaa da ja zamenat. Može da ja pratam po kargo

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

Се продава од:

Vlatko
Потврден огласувач
078214115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам