1 / 3
СЕ ПРОДАВА НИВА
3.000 €
24.04.2023 16:35

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

4500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Хитно!
Се продава нива под систем за наводнување во Љубаш М.В. Д'бки дол.

Погодна за Лозје, Овоштарник или чување на пчели.

Број на имотен лист 4526 и број на парцела 4419

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ристе
Потврден огласувач
071522406
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам