1 / 1
реновирање на домови
По Договор
12.09.2021 23:59

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Молерајски услуги
Гипс кртон
Буња
Плочки
Секаков вид на редовирање на дом

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
076583647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам