1 / 3
prodavam stolarska masina Strug
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.07.2022 23:08

Охрид / Охрид

Prodavam stolarska masina Strug od profesionalen majstor stolar
motorot ne mu rabotit zatoa e 250 evra
moze zamena za penta motor za gliser
tel 078-998-235

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава / Можна е замена од:

ohrid
Потврден огласувач
123456789
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам