1 / 3
Samsung Galaxy Z Fold2 5G
По Договор
22.09.2021 16:06

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Samsung

Модел:

Samsung Galaxy Z Fold2 5G

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

12 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Nov !!!
Samsung
Galaxy Z Fold2 5G

Moze zamena...

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Alex
Потврден огласувач
078382610
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам