1 / 9
Reno Clio 1.5dci
3.990 €
17.10.2022 12:12

Гостивар / Гостивар

Марка:

Renault

Модел:

Clio

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

63 kw / 86 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Klimatronik ladi tempomat komandi kuka super se ispravno Pali vozi sega smeneto set rebrasti klinasti vodna pumpa lamela

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

m
Потврден огласувач
075254458
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам