1 / 7
Audioplan kontrast 3si
1.350 €
30.06.2022 13:07

Автокоманда / Скопје

High-end zvucnici od renomiran Germanski brend , rabotat podednakvo dobro vo sekakva golemina/forma na prostorijata,cena 1350e.,mozna zamena za poskap hifi ured.
Retail price:-6500e.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

mac
Потврден огласувач
070508867
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам