1 / 5
Kazan za rakija 600 Litri
По Договор
13.09.2021 09:17

Неготино / Неготино

Se prodava Kazan 600 litri. Izoliran so staklena volna i bakaren kapak. Ladnikot ima zapremina od 3 tona voda, so vnatresen cilindar za ladenje koj ima dupla lim.
Dva bazenti za grozje po 4 tona i dva bazenti po 4.8 tona so racki za transport debelina na limot 3mm. Mal kazan za rakija 130 litri so bakaren kapak ili grne(dzidan kazan).

CENA povolna, po dogovor.
baraj na mob: 075 818 845

Категорија: Останато

Се продава од:

Goran Markovacev
Потврден огласувач
075 818 845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам