1 / 3
Shporet za parno
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.05.2022 12:25

Крива Паланка / Крива Паланка

Se pridava dhporet za parno na drva. Odlichno sochuvan. Cena po dogovor
Tel 071396372 Dragica

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Се продава од:

Jas
Потврден огласувач
077771116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам