1 / 1
Se prodava plac
3.000 €
19.05.2022 18:54

Берово / Берово

Квадратура:

3000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava zemjiste 3,5dek na mesnosta vikana Slivnica na patot Berovo-Strumica ima priod direktno od glavniot pat i dovod na elektricna energija pogoden za vikendici

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Borce
Потврден огласувач
078495920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам