1 / 5
Se prodava ili menuva 075814804
20.000 €
25.11.2021 20:01

Неготино / Неготино

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

S 320

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Moze zamena za kamjon

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Igor
Потврден огласувач
071337525
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам