1 / 8
Parcela 651 m2 vednas do stan. zgr. nasproti Maxi i Neptun
1 €
24.06.2022 13:16

Кичево

Број на соби:

14

Квадратура:

651 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

5 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

4ti juli

Se prodavaat dve parceli so kuka vo Kicevo.

Odlicna lokacija izleguva na dva pata od koi edniot e magistrala
so moznost promena na planot za izgradba na zgrada
broj na parcela 3625/11 ima kuka 109m2 so dvor 380m2
broj na parcela 3265/20 ima 162m2

Vkupna povrsina na celoto zemjiste iznesuva 651m2
Kukata e na 3 sprata so 109m2 na sprat so 3 sprata plus potkrovlje.

Cena po dogovor

Za povejke informacii javete se na
072-611-747
Slobodan

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
079216039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам