1 / 1
Germanski kozni patiki org.ADIDAS br.40 %popust%
900 МКД
Цената е фиксна
23.09.2021 19:52

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

40

Боја:

Бела

Germanski kozni pariki org Adidas br.40 ka
Kvalitetni socuvani kozni zgodni za nosebje za sport i slicno
Kupeni skapo vi Germanija
Cena 1800
Namaleni denes samo 900 dzabe

Prodadeni

Pogore na stranata mozete da gi poglednete i drugite oglasi od robata sto ja nudime

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski kozni patiki org.ADIDAS br.40 %popust%

900 МКД

Germanski Brend zimski vodootporni patiki br.39 %popust%

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам