1 / 10
Baram cimerka
200 €
13.09.2021 13:02

Карпош / Скопје

Baram cimerka za stan so posebni sobi. Stanot se naogja kaj City Mall Cena:200e (100e po lice)+smetki

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Milena
Потврден огласувач
078743212
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам