1 / 3
Epson wf2630 so Ciss NOV
7.500 МКД
22.01.2022 10:22

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov epson wf 2630 printer, skener, kopir so wifi. Na printerot ima montiran cis sistem, ima moznost na printerot da se montira cis so sublimatska boja.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Принтери / Инкџет

Се продава од:

Kiko
Потврден огласувач
076424986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам