1 / 8
Nova Komplet sasija so folija i ekran so kamera za iPhone 8
80 €
14.09.2021 21:32

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Nova Komplet sasija so folija i ekran so kamera za iPhone 8

Боја:

White

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Se prodava Komplet bela sasija so folija so mikrofon, i ekran bel nov neodpakuvan so predna kamera mikrofon za iPhone 8.
Delovite se novi neotpakovani. Doneseni od Germania.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Tale
Потврден огласувач
071318356
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам