1 / 6
Poluprikolka KOGEL - mega / 2009
По Договор
06.10.2021 11:55

Чучер Сандево / Скопје

Poluprikolka KOGEL mega
God 2009
Nova cerada
Socuvan
Registrirana
Top sostojba

Tel 076219092

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Jonuz
Потврден огласувач
075219023
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам