1 / 1
a9 2018 skrsen ekran
По Договор
23.09.2021 22:33

Прилеп / Прилеп

Марка:

Samsung

Модел:

a9 2018

Боја:

Blue

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

tel e so skrsen ekran ekran e 4000 imam tel ne go pram

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Zzzzzz
Потврден огласувач
075785968
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам