1 / 4
Se prodava Opel Vectra
1.150 €
13.09.2021 17:49

Валандово

Марка:

Opel

Модел:

Vectra

Година:

1999

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Opel Vectra 2.0, redovno odrzuvana, so aluminiumski bandazi, napraven golem servis, dizel i mnogu mala potrosuvacka. Kolata e domakinski vozena i cuvana. Ima prostor za dogovor na lice mesto.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Jass
Потврден огласувач
078202625
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам