1 / 6
Generic KSR 50cc 2017 kako nov
799 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.07.2022 12:34

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2017

Модел:

Generic KSR 50cc 2017

Километри:

5000

Skuterot e kako nov vo odlicna sostojba bez nikakvi zabeleski. Ekonomicen i prakticen za niz grad - pali vozi. Top speed: 65kmh, 2017 godina so pominati 9000km.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

David
Потврден огласувач
075223966
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам